Turystyczna Majówka 2018

Zapraszamy do udziału w Turystycznej Majówce w Bystrzanowicach-Dworze 19 maja 2018 r.

Program Turystycznej Majówki:

12.30– przywitanie pierwszych uczestników Turystycznej Majówki;

13.00 – Przedstawienie teatralne „Smog Wawelski”;

14.00 – 16.00 Piosenki turystyczne – kółko gitarowe przy SOKiS w Janowie;

Atrakcje:

Fotobudka, malowanie twarzy, zabawy integracyjne, strzelnica paintballowa

Regulamin Turystycznej Majówki 2018

UCZESTNICY: Dzieci od lat 7, młodzież i dorośli, mieszkańcy i goście gminy Janów;

TERMIN I MIEJSCE: 19.05.2018 r - Bystrzanowice-Dwór

ORGANIZATORZY: Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie, Sołectwo Bystrzanowice -Dwór, Gmina Janów.

WARUNKI UCZESTNICTWA: Uczestnictwo w Majówce jest bezpłatne. Uczestnicy zgłaszają udział w SOKiS w Janowie do dnia 10.05.2018r. do godz. 15.00. Uczestnicy przyjeżdżają na miejsce zbiórki lub odjazdu autokaru we własnym zakresie.

Trasy dojścia na miejsce imprezy:

I trasa piesza z Janowa wymarsz o godz. 11.10 miejsce zbiórki przy SP Janów;

II trasa piesza z Lgoty Błotnej wymarsz o godz. 11.30 (dowóz na miejsce wymarszu);

III trasa piesza z Lgoczanki dla najmłodszych uczestników (np. klasy I-III) wymarsz o godz. 12.00 (dowóz autokarem na miejsce wymarszu spod SP Lusławice i SP Janów); Trasa autokarów: 1. do Lgoty Błotnej: SP Lusławice g. 10.50; SP Piasek g. 11.00; SP Janów g. 11.05: SP Lgoczanka g. 11.20; Lgota Błotna – przystanek końcowy); 2. do Lgoczanki (dla najmłodszych uczestników): SP Lusławice 11.15; SP Piasek g. 11.25; SP Janów 11.35; SP Lgoczanka – przystanek końcowy

Uczestnicy mają obowiązek przestrzegać przepisów bezpieczeństwa oraz poleceń opiekunów. Majówka odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne,opiekunowie tras zapoznają uczestników z zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w Turystycznej Majówce oznacza zgodę na umieszczenie zdjęć i filmów zawierających wizerunek Uczestnika ww imprezy w mediach: Internecie, prasie, telewizji, tylko i wyłącznie w celu promocji działań związanych z realizacją projektu.

KARTA UCZESTNICTWA w Turystycznej Majówce – Bystrzanowice Dwór 19.05.2018r.

Zgłaszam udział (imię i nazwisko/ wiek) w imprezie Turystyczna Majówka, która odbędzie się w dniu 19.05.2018 r. Bystrzanowicach – Dworze.

Jednocześnie oświadczam, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wyżej wymienionej imprezie i przewidzianych jej programem działaniach. Oświadczam, że zapoznałem (am) się z Regulaminem Turystycznej Majówki (na odwrocie karty zgłoszenia) i akceptuję wszystkie jego postanowienia.

Uczestnik opuszcza teren imprezy (proszę zaznaczyć wybraną opcję)

- odbiór osobisty z terenu imprezy (w przypadku dziecka)....................TAK/NIE

- odbiór osobisty z przystanku (w przypadku dziecka) TAK (obligatoryjnie)

- odwóz autokarem o godzinie 16.00 z Bystrzanowic-Dworu na poszczególne przystanki przy Szkołach Podstawowych …..................TAK/NIE